- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de deservire și metrologie a utilajelor și mijloacelor tehnice criminalistice
Servicii de deservire și metrologie a utilajelor și mijloacelor tehnice criminalistice
Servicii de deservire și metrologie a utilajelor și mijloacelor tehnice criminalistice
Information about the contracting authority
Name
Inspectoratul General al Poliției
Fiscal code / IDNO
1013601000495
Address
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/29/2021 4:11:30 PM
Last edited
9/29/2021 4:19:03 PM
MTender ID
CPV code
50400000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de mentenanță
Servicii de mentenanță
Lot name : Servicii de etalonare balanță
Servicii de etalonare balanță
Lot name : Servicii de etalonare greutate etalon, clasa F2
Servicii de etalonare greutate etalon, clasa F2
Lot name : Servicii de etalonare greutate etalon, clasa F1
Servicii de etalonare greutate etalon, clasa F1
Lot name : Servicii de etalonare greutate etalon, clasa E2
Servicii de etalonare greutate etalon, clasa E2
Status
The procedure did not take place
Estimated value
3500 MDL
ID
240d469b-b4e4-4249-b3cb-cdc4799e5a9b
Lot name : Servicii de etalonare termometru
Servicii de etalonare termometru
Lot name : Servicii de etalonare dozator
Servicii de etalonare dozator
Status
The procedure did not take place
Estimated value
350 MDL
ID
164ec7ac-9ef2-4157-a724-476c6a452690
Lot name : Servicii de etalonare mărimi dimensionale
Servicii de etalonare mărimi dimensionale
Status
The procedure did not take place
Estimated value
1380 MDL
ID
c294cf88-d5e3-4726-a5b5-8333ec86a486
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Servicii de etalonare greutate etalon, clasa F2
3240 MDL
Lot name : Servicii de etalonare balanță
4130 MDL
Lot name : Servicii de etalonare greutate etalon, clasa F1
2600 MDL
Lot name : Servicii de mentenanță
36000 MDL
Lot name : Servicii de etalonare termometru
900 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
52,100.00
MDL
Clarification period:
9/29/2021 4:19:03 PM - 9/30/2021 4:30:00 PM
9/29/2021 4:19:03 PM - 9/30/2021 4:30:00 PM
Bidding period:
9/30/2021 4:30:00 PM - 10/4/2021 4:30:00 PM
9/30/2021 4:30:00 PM - 10/4/2021 4:30:00 PM