- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrari de reparație capitala o portiuni de drum in centrul s. Gvozdova r-l Floresti, cu acces la gradinita de copii si casa de cultura (procedura repetata)
Lucrari de reparație capitala o portiuni de drum in centrul s. Gvozdova r-l Floresti, cu acces la gradinita de copii si casa de cultura (procedura repetata)
Lucrari de reparație capitala o portiuni de drum in centrul s. Gvozdova r-l Floresti, cu acces la gradinita de copii si casa de cultura (procedura repetata)
Information about the contracting authority
Name
Primăria Gura Camencii
Fiscal code / IDNO
1007601009314
Address
MD 5023,
MOLDOVA,
s.Gura Camencii,
Floreşti,
Gura Camencii
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/29/2021 3:39:50 PM
Last edited
9/29/2021 3:46:20 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrari de reparație capitala o portiuni de drum in centrul s. Gvozdova r-l Floresti
Lucrari de reparație capitala o portiuni de drum in centrul s. Gvozdova r-l Floresti, cu acces la gradinita de copii si casa de cultura
Procurement procedure documents
documentatia standard 69 din 07.05.2021.docx
Documentatia standard
Award documentation
9/29/2021 3:46:20 PM
No questions posted
Lot name : Lucrari de reparație capitala o portiuni de drum in centrul s. Gvozdova r-l Floresti
2499540 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
2,499,540.00
MDL
Clarification period:
9/29/2021 3:46:20 PM - 10/13/2021 5:00:00 PM
9/29/2021 3:46:20 PM - 10/13/2021 5:00:00 PM
Bidding period:
10/13/2021 5:00:00 PM - 10/19/2021 11:30:00 PM
10/13/2021 5:00:00 PM - 10/19/2021 11:30:00 PM