- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
„Reparația capitală a trotuarului pietonal din str.Bulgară (de la str.I.Franco pînă la drumul de centură) mun. Bălți”, conform necesităților DGC a Primăriei mun.Bălți
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : „Reparația capitală a trotuarului pietonal din str.Bulgară (de la str.I.Franco pînă la drumul de centură) mun. Bălți”, conform necesităților DGC a Primăriei mun.Bălți
„Reparația capitală a trotuarului pietonal din str.Bulgară (de la str.I.Franco pînă la drumul de centură) mun. Bălți”, conform necesităților DGC a Primăriei mun.Bălți Contract pe 2 ani: a.2021 – 8 408 000,00 lei cu TVA a.2022 – 967 950,00 lei cu TVA
Procurement procedure documents
forma nr.1 - lista cu cantitati
Award documentation
9/29/2021 11:00:09 AM
forma nr.1 - lista cu cantitati
Award documentation
9/29/2021 11:00:09 AM
forma nr.1 - lista cu cantitati
Award documentation
9/29/2021 11:00:09 AM
forma nr.1 - lista cu cantitati
Award documentation
9/29/2021 11:00:09 AM
forma nr.5 - lista cu cantitati
Award documentation
9/29/2021 11:00:09 AM
forma nr.5 - lista cu cantitati
Award documentation
9/29/2021 11:00:09 AM
forma nr.5 - lista cu cantitati
Award documentation
9/29/2021 11:00:09 AM
forma nr.5 - lista cu cantitati
Award documentation
9/29/2021 11:00:09 AM
anunt de participare
Award documentation
9/29/2021 11:00:09 AM
caiet de sarcini
Award documentation
9/29/2021 11:00:09 AM
caiet de sarcini
Award documentation
9/29/2021 11:00:09 AM
documentatia standard - formulare, contract-model
Award documentation
9/29/2021 11:00:09 AM
documentatia standard
Award documentation
9/29/2021 11:00:09 AM
No questions posted
Bid evaluation
Estimated value without VAT9/29/2021 11:00:09 AM - 10/8/2021 12:00:00 PM
10/8/2021 12:00:00 PM - 10/15/2021 10:00:00 AM