- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Carnet de dezvoltare a copilului, agenda pentru familie
Carnet de dezvoltare a copilului, agenda pentru familie
Carnet de dezvoltare a copilului, agenda pentru familie
Information about the contracting authority
Name
IMSP Institutul Mamei și Copilului (IMC)
Fiscal code / IDNO
1003600151643
Address
2062,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Burebista, 93
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/28/2021 3:35:44 PM
Last edited
10/4/2021 3:37:54 PM
MTender ID
CPV code
22100000-1
-
Cărţi, broşuri şi pliante tipărite
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Carnet de dezvoltare a copilului, agenda pentru familie (suplimentar)
Carnet de dezvoltare a copilului, agenda pentru familie (suplimentar)
Status
Active
Estimated value
111665 MDL
ID
a39e10a1-b2a8-46e0-8992-896527fea17a
Minimal step
1004.99
Period of validity of the contract
From 10/18/2021 3:37:19 PM Till 12/30/2021 4:37:19 PM
Link to tender
Tender start
From 10/12/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
Уточните, пожалуйста, печать внутреннего блока будет разная как в книжке или все страницы одинаковые?
Спасибо.
30.09.2021 12:12
Response to clarification: Da, este o carte, interior filele vor fi diferite si este necesar printarea color a tuturor paginilor.
coperta carnetului este laminata ? Daca da, laminare lucioasa sau mata?
01.10.2021 14:40
Response to clarification: Da, este necesara coperta laminata, dar nu este primorial lucios sau mat.
in carnetul de sarcini - descrierea nu se solicita laminare
in cazul acesta faceti corectari in carnetul de sarcini
toti participantii sa prezinte oferte conforn conditiilor egale
04.10.2021 15:38
Response to clarification: Actualizat.
Lot name : Carnet de dezvoltare a copilului, agenda pentru familie (suplimentar)
111665 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
111,665.00
MDL
Clarification period:
9/28/2021 3:38:34 PM - 10/6/2021 3:37:54 PM
9/28/2021 3:38:34 PM - 10/6/2021 3:37:54 PM
Bidding period:
10/6/2021 3:37:54 PM - 10/11/2021 10:30:00 AM
10/6/2021 3:37:54 PM - 10/11/2021 10:30:00 AM