- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de reparație curentă a grupelor sanitare clădirii (lit.A) din str. Korolenco, 7, mun. Chișinău
Conform cerințelor caietului de sarcini
Conform cerințelor caietului de sarcini
Information about the contracting authority
Name
Inspectoratul General de Carabinieri al MAI
Fiscal code / IDNO
1006601000473
Address
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gheorghe Asachi, 65 A
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/28/2021 7:44:23 AM
Last edited
10/8/2021 9:30:00 AM
MTender ID
CPV code
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de reparație curentă a grupelor sanitare clădirii (lit.A) din str. Korolenco, 7, mun. Chișinău
Conform cerințelor caietului de sarcini
Status
The procedure did not take place
Estimated value
78081.24 MDL
ID
6f50ca6d-7efd-4b32-8db4-a642a9512a75
Procurement procedure documents
anexe pentru ofertanți.docx
-Formulare obligatorii pentru ofertanți
Award documentation
9/28/2021 7:52:50 AM
anunt de participare.docx
-invitație de participare și instrucțiuni pentru ofertanți
Tender notice
9/28/2021 7:52:50 AM
anunț de participare.pdf
-invitație de participare și instrucțiuni pentru ofertanți
Tender notice
9/28/2021 2:48:41 PM
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
78,081.24
MDL
Clarification period:
9/28/2021 7:52:50 AM - 10/4/2021 9:00:00 AM
9/28/2021 7:52:50 AM - 10/4/2021 9:00:00 AM
Bidding period:
10/4/2021 9:00:00 AM - 10/8/2021 9:30:00 AM
10/4/2021 9:00:00 AM - 10/8/2021 9:30:00 AM