- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparații curente a sediului DDF Ungheni din or. Ungheni, str. Națională, 17
Lucrări de reparații curente a sediului DDF Ungheni din or. Ungheni, str. Națională, 17
Lucrări de reparații curente a sediului DDF Ungheni din or. Ungheni, str. Națională, 17
Information about the contracting authority
Name
Serviciul Fiscal de Stat
Fiscal code / IDNO
1006601001182
Address
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Constantin Tănase 9
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/27/2021 5:00:33 PM
Last edited
9/27/2021 5:10:01 PM
MTender ID
CPV code
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparații curente a sediului DDF Ungheni din or. Ungheni, str. Națională, 17
Lucrări de reparații curente a sediului DDF Ungheni din or. Ungheni, str. Națională, 17
Procurement procedure documents
caiet de sarcini ddf ungheni (1).pdf
Caiet de sarcini (PDF)
Award documentation
9/27/2021 5:10:01 PM
declarația privind confirmarea identității beneficiarilor.doc
Declarația privind confirmarea identității beneficiarilor (word)
Award documentation
9/27/2021 5:10:01 PM
documentația standard de lucrări.docx
Documentația Standard de Lucrări (Word)
Award documentation
9/27/2021 5:10:01 PM
No questions posted
Lot name : Lucrări de reparații curente a sediului DDF Ungheni din or. Ungheni, str. Națională, 17
167072.13 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
167,072.13
MDL
Clarification period:
9/27/2021 5:10:01 PM - 10/2/2021 9:00:00 AM
9/27/2021 5:10:01 PM - 10/2/2021 9:00:00 AM
Bidding period:
10/2/2021 9:00:00 AM - 10/11/2021 9:00:00 AM
10/2/2021 9:00:00 AM - 10/11/2021 9:00:00 AM