- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparații capitale interioare a sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii, nr. 14
Lucrări de reparații capitale interioare a sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii, nr. 14
Lucrări de reparații capitale interioare a sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii, nr. 14
Information about the contracting authority
Name
Serviciul Fiscal de Stat
Fiscal code / IDNO
1006601001182
Address
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Constantin Tănase 9
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/27/2021 5:00:26 PM
Last edited
9/27/2021 5:10:02 PM
MTender ID
CPV code
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparații capitale interioare a sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii, nr. 14
Lucrări de reparații capitale interioare a sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii, nr. 14
Procurement procedure documents
declarația privind confirmarea identității beneficiarilor.doc
Declarația privind confirmarea identității beneficiarilor
Award documentation
9/27/2021 5:10:02 PM
documentația standard_lucrari-1.docx
Documentația standard de lucrări word
Award documentation
9/27/2021 5:10:02 PM
No questions posted
Lot name : Lucrări de reparații capitale interioare a sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii, nr. 14
419841.89 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
419,841.89
MDL
Clarification period:
9/27/2021 5:10:02 PM - 10/2/2021 5:30:00 PM
9/27/2021 5:10:02 PM - 10/2/2021 5:30:00 PM
Bidding period:
10/2/2021 5:30:00 PM - 10/13/2021 9:00:00 AM
10/2/2021 5:30:00 PM - 10/13/2021 9:00:00 AM