- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrari de reparatie a drumurilor locale ale raionului Ialoveni
Lucrari de reparatie a drumurilor locale ale raionului Ialoveni
Lucrari de reparatie a drumurilor locale ale raionului Ialoveni
Information about the contracting authority
Name
Consiliu Raional Ialoveni
Fiscal code / IDNO
1013601000624
Address
MD-6801,
MOLDOVA,
or.Ialoveni,
Ialoveni,
Alexandru cel Bun, 33
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/27/2021 2:57:35 PM
Last edited
10/1/2021 10:46:41 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrari de reparatie a drumurilor locale ale raionului Ialoveni
Lucrari de reparatie a drumurilor locale ale raionului Ialoveni
Status
Active
Estimated value
1781700 MDL
ID
ff1f5ef5-2a59-4e7f-9ee4-2d59e230a11b
Minimal step
17817
Period of validity of the contract
From 10/18/2021 10:46:37 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/18/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
Buna ziua, va rugam sa publicati rechizitele bancare
in vederea perfectarii garantiei prin transfer la contul autoritatii contractante,
multumim anticipat.
29.09.2021 08:15
Response to clarification: Rechizitele sunt deja publicate, multumim!
Lot name : Lucrari de reparatie a drumurilor locale ale raionului Ialoveni
1781700 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
1,781,700.00
MDL
Clarification period:
9/27/2021 3:04:18 PM - 10/3/2021 12:00:00 PM
9/27/2021 3:04:18 PM - 10/3/2021 12:00:00 PM
Bidding period:
10/3/2021 12:00:00 PM - 10/15/2021 12:00:00 PM
10/3/2021 12:00:00 PM - 10/15/2021 12:00:00 PM