- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrari de reparatii a unei porțiuni de drum din com.Rublenița, r-nul Soroca
Lucrari de reparatii a unei porțiuni de drum din com.Rublenița, r-nul Soroca
Lucrari de reparatii a unei porțiuni de drum din com.Rublenița, r-nul Soroca
Information about the contracting authority
Name
Primaria comunei Rublenita
Fiscal code / IDNO
1007601001569
Address
MD-3034,
MOLDOVA,
s.Rubleniţa,
Soroca,
s.Rublenita,raionul Soroca
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/27/2021 2:28:34 PM
Last edited
10/14/2021 3:29:50 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrari de reparatii a unei porțiuni de drum din com.Rublenița, r-nul Soroca
Lucrari de reparatii a unei porțiuni de drum din com.Rublenița, r-nul Soroca
Status
Canceled procedure
Estimated value
333000 MDL
ID
b8db1bb4-7441-4bde-8b13-b2bc49fa2afe
Procurement procedure documents
caiet de sarcini drumuri 2021.pdf
-caiet de sarcini drumuri 2021
Award documentation
9/27/2021 2:32:51 PM
doc standart drumuri rublenita 2021 (2).pdf
-doc standart drumuri rublenita 2021
Award documentation
9/27/2021 2:32:51 PM
duae drumuri rublenita 2021 (1).pdf
-duae drumuri rublenita 2021
Award documentation
9/27/2021 2:32:51 PM
Nu este mica suma pentru asa cantitati de lucrari?
29.09.2021 10:41
Response to clarification: Conform proiectului prezentat de operatorul economic.
cu asa suma este imposibil sa faci cantitatile de lucrari cerute.
04.10.2021 14:31
Response to clarification: ok
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
333,000.00
MDL
Clarification period:
9/27/2021 2:32:51 PM - 10/6/2021 2:31:02 PM
9/27/2021 2:32:51 PM - 10/6/2021 2:31:02 PM
Bidding period:
10/6/2021 2:31:02 PM - 10/13/2021 2:31:02 PM
10/6/2021 2:31:02 PM - 10/13/2021 2:31:02 PM