- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Tehnică de calcul (repetat)
Tehnică de calcul (repetat)
Tehnică de calcul (repetat)
Information about the contracting authority
Name
DETS Buiucani
Fiscal code / IDNO
1007601009967
Address
2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Stefan Neaga 19
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/27/2021 2:10:45 PM
Last edited
9/28/2021 10:27:27 AM
MTender ID
CPV code
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lotul 1
Lotul 1
Status
Active
Estimated value
571544 MDL
ID
d12df6cc-801b-448b-bc18-fd5ec703a5d4
Minimal step
5715.44
Period of validity of the contract
From 10/18/2021 2:19:30 PM Till 12/31/2021 3:19:30 PM
Link to tender
Tender start
From 10/8/2021 3:00:00 PM
Lot name : Lotul 2
Lotul 2
Status
Active
Estimated value
47916 MDL
ID
172e4f4e-8c2e-46bd-8ce9-c0ea5afcb930
Minimal step
479.16
Period of validity of the contract
From 10/18/2021 2:34:40 PM Till 12/31/2021 3:34:40 PM
Link to tender
Tender start
From 10/8/2021 3:18:30 PM
Procurement procedure documents
Buna ziua, solicitam respectuos ca in specificatiile minime din caietul de sarcini sa inlocuiti in paranteza cerinta de maxim interactiv in minim interactiv din propozitia alaturata: Zona activă a ecranului (maxim interactiv imaginea proiectată) 156,5 cm W x 117,4 cm H, 195,6 cm (77 "") diagonală.
01.10.2021 15:24
Response to clarification: Avem nevoie de tablă interactivă după aceste date tehnice conform caietuliu de sarcini.
Corectati dimensiunea minima a tablei interactive pe care ati solicitat-o ca fiind minim de 11 cm.
01.10.2021 15:50
Response to clarification: Da, este indicat corect dimensiunea tablei care o dorim conform caietului de sarcini cu specificațiile tehnice (lățimea 164.4cm x înălțimea 126.2 cm x grosimea 11 cm)
Lot name : Lotul 2
47916 MDL
Lot name : Lotul 1
571544 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
619,460.00
MDL
Clarification period:
9/27/2021 2:36:51 PM - 10/4/2021 2:30:00 PM
9/27/2021 2:36:51 PM - 10/4/2021 2:30:00 PM
Bidding period:
10/4/2021 2:30:00 PM - 10/7/2021 2:30:00 PM
10/4/2021 2:30:00 PM - 10/7/2021 2:30:00 PM