- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Achiziționarea - Produse de panificatie , pentru trimestrul IV( octombrie –decembrie) , 2021
Achiziționarea - Produse de panificatie , pentru trimestrul IV( octombrie –decembrie) , 2021
Achiziționarea - Produse de panificatie , pentru trimestrul IV( octombrie –decembrie) , 2021
Information about the contracting authority
Name
Primăria Răspopeni
Fiscal code / IDNO
1007601004548
Address
7228,
MOLDOVA,
s.Răspopeni,
Şoldăneşti,
s. Raspopeni
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/27/2021 11:17:19 AM
Last edited
9/29/2021 2:15:32 PM
MTender ID
CPV code
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Produse de panificatie
Produse de panificatie
Status
Active
Estimated value
12457.4 MDL
ID
c65f64b0-5907-4dc9-8bca-d41f6d2b015e
Minimal step
436.01
Period of validity of the contract
From 10/7/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/5/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
documentatia_standard_cop.signed.pdf
Documentatia_standard_
Award documentation
9/27/2021 12:04:13 PM
De ce acceptă doar garanție bancară
30.09.2021 10:58
Response to clarification: Cerința a fost indicată conform documentului -standard , dar in cazul acestei proceduri de achiziție ( suma mică) , garanția bancară nu este obligatorie .
Lot name : Produse de panificatie
12457.4 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
12,457.40
MDL
Clarification period:
9/27/2021 11:42:56 AM - 10/2/2021 12:00:00 AM
9/27/2021 11:42:56 AM - 10/2/2021 12:00:00 AM
Bidding period:
10/2/2021 12:00:00 AM - 10/5/2021 12:00:00 AM
10/2/2021 12:00:00 AM - 10/5/2021 12:00:00 AM