- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Echipamentul pentru uscare convectiv
Echipamentul pentru uscare convectiv a legumelor fructelor, pomușoarelor și plantelor medicinale e.t.c
Echipamentul pentru uscare convectiv a legumelor fructelor, pomușoarelor și plantelor medicinale e.t.c
Information about the contracting authority
Name
Întreprinderea de Stat ”Întreprinderea pentru silvicultură Iargara”
Fiscal code / IDNO
1002605000174
Address
6321,
MOLDOVA,
or.Iargara,
Leova,
str.Ștefan Vodă 180
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/27/2021 10:22:04 AM
Last edited
9/27/2021 3:04:54 PM
MTender ID
CPV code
16100000-6
-
Utilaje agricole şi forestiere pentru pregătirea sau cultivarea solului
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Echipamentul pentru uscare convectiv
Echipamentul pentru uscare convectiv a legumelor fructelor, pomușoarelor și plantelor medicinale e.t.c
Status
Active
Estimated value
2600 EUR
ID
1adf08e2-98e0-4df9-9597-53c589238462
Minimal step
100
Period of validity of the contract
From 10/7/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 9:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/6/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Echipamentul pentru uscare convectiv
2600 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
2,600.00
EUR
Clarification period:
9/27/2021 10:23:51 AM - 10/2/2021 12:00:00 AM
9/27/2021 10:23:51 AM - 10/2/2021 12:00:00 AM
Bidding period:
10/2/2021 12:00:00 AM - 10/5/2021 10:00:00 AM
10/2/2021 12:00:00 AM - 10/5/2021 10:00:00 AM