- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Sistem de videoconferinte și sonorizare
Sistem de videoconferinte și sonorizare
Sistem de videoconferinte și sonorizare
Information about the contracting authority
Name
Universitatea de Stat din Moldova
Fiscal code / IDNO
1006600064263
Address
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Alexe Mateevici 60
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/25/2021 8:52:44 PM
Last edited
9/27/2021 10:53:39 AM
MTender ID
CPV code
32300000-6
-
Receptoare de televiziune şi de radio şi aparate de înregistrare sau de redare a sunetului sau a imaginii
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lot 1
Sistem de videoconferinte și sonorizare
Status
Active
Estimated value
160000 MDL
ID
74d46544-c518-48eb-9f71-68f75af57791
Minimal step
1600
Period of validity of the contract
From 10/8/2021 3:00:00 AM Till 11/8/2021 3:00:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/4/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
Buna ziua. Concretizati va rog, daca bunurile solicitate vor trebui si instalate?
27.09.2021 13:24
Response to clarification: Bună ziua. Rugăm să includeți în oferta de preț instalarea bunurilor. Mulțumim. O zi frumoasă.
Lot name : Lot 1
160000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
160,000.00
MDL
Clarification period:
9/25/2021 9:07:39 PM - 9/28/2021 5:00:00 PM
9/25/2021 9:07:39 PM - 9/28/2021 5:00:00 PM
Bidding period:
9/28/2021 5:00:00 PM - 10/4/2021 12:00:00 AM
9/28/2021 5:00:00 PM - 10/4/2021 12:00:00 AM