- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de aprovizionare cu gaze medicale (O2, AER,VAC) în secțiile SCM ,,Sfîntul Arhanghel Mihail” conform caietului de sarcini
Lucrări de aprovizionare cu gaze medicale (O2, AER,VAC) în secțiile SCM ,,Sfîntul Arhanghel Mihail” conform caietului de sarcini
Lucrări de aprovizionare cu gaze medicale (O2, AER,VAC) în secțiile SCM ,,Sfîntul Arhanghel Mihail” conform caietului de sarcini
Information about the contracting authority
Name
IMSP SCM „Sfântul Arhanghel Mihail”
Fiscal code / IDNO
1003600152558
Address
2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Arhanghel Mihail 38
Web site
--------
Contact
Name and surname
oxana.palancica Palancica
Contact phone
079623739
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
9/25/2021 10:21:24 AM
Last edited
11/16/2021 11:05:37 AM
MTender ID
CPV code
45231220-3
-
Lucrări de construcţii de gazoducte
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de aprovizionare cu gaze medicale (O2, AER,VAC) în secțiile SCM ,,Sfîntul Arhanghel Mihail”
Lucrări de aprovizionare cu gaze medicale (O2, AER,VAC) în secțiile SCM ,,Sfîntul Arhanghel Mihail” conform caietului de sarcini
Status
Canceled procedure
Estimated value
695000 MDL
ID
018a23c3-72df-42ad-a4f5-160ed70d04d2
Procurement procedure documents
rechizite sf.arhanghel mihail cnam.doc
-rechizite sf.arhanghel mihail
Award documentation
9/25/2021 10:32:51 AM
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
695,000.00
MDL
Clarification period:
9/25/2021 10:32:51 AM - 9/30/2021 9:00:00 AM
9/25/2021 10:32:51 AM - 9/30/2021 9:00:00 AM
Bidding period:
9/30/2021 9:00:00 AM - 10/8/2021 9:00:00 AM
9/30/2021 9:00:00 AM - 10/8/2021 9:00:00 AM