- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Articole metalice
Safeuri, dulapuri metalice și tuburi pentru chei
Safeuri, dulapuri metalice și tuburi pentru chei
Information about the contracting authority
Name
Autoritatea Nationala de Integritate
Fiscal code / IDNO
1012601000203
Address
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.A.Russo,1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/24/2021 4:48:49 PM
Last edited
11/30/2021 5:15:38 PM
MTender ID
CPV code
44400000-4
-
Diverse produse fabricate şi articole conexe
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Articole metalice
safeuri, dulapuri metalice, tuburi pentru chei
Status
Canceled procedure
Estimated value
240000 MDL
ID
30cfbd77-3cda-47b2-9538-6792ea75eb6d
Procurement procedure documents
invitație - dulapuri metalice.semnat.semnat.semnat.pdf
Anunț de participare
Tender notice
9/24/2021 4:55:36 PM
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
240,000.00
MDL
Clarification period:
9/24/2021 4:55:36 PM - 10/5/2021 1:00:00 PM
9/24/2021 4:55:36 PM - 10/5/2021 1:00:00 PM
Bidding period:
10/5/2021 1:00:00 PM - 10/12/2021 9:00:00 AM
10/5/2021 1:00:00 PM - 10/12/2021 9:00:00 AM