- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Antigel pentru autobuze
Antigel pentru autobuze de model MAN VDL Volvo Isuzu
Antigel pentru autobuze de model MAN VDL Volvo Isuzu
Information about the contracting authority
Name
Î.M. "Parcul urban de autobuze"
Fiscal code / IDNO
1004600054327
Address
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Sarmizegetusa, 51
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/24/2021 4:35:45 PM
Last edited
10/7/2021 9:03:29 AM
MTender ID
CPV code
24900000-3
-
Produse chimice fine şi produse chimice variate
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Antigel pentru autobuze de model MAN VDL Volvo
Antigelul trebuie să dețină aprobări MAN 324 SNF și DAF 74002
Status
Canceled procedure
Estimated value
144000 MDL
ID
2deb2492-99b3-4d48-8a5d-39ed614476b1
Lot name : Antigel pentru autobuze de model Isuzu
Antigelul trebuie să dețină aprobări Cummins CES 14439 sau CES 14603
Status
The procedure did not take place
Estimated value
72000 MDL
ID
148165d4-233f-4270-869b-aff82be2b9f8
Procurement procedure documents
declarația privind beneficiarii finali.docx
Formular privind beneficiarii finali
Award documentation
9/24/2021 4:56:28 PM
f-4.1-specificaţii-tehnice man vdl.doc
Formular specificații tehnice
Award documentation
9/24/2021 4:56:28 PM
f-4.2 specificaie de pret man vdl.docx
Formular specificații de preț
Award documentation
9/24/2021 4:56:28 PM
f-4.1-specificaţii-tehnice isuzu.doc
Formular specificația tehnică
Award documentation
9/24/2021 4:56:28 PM
f-4.2 specificaie de pret isuzu.docx
Formular specificația de preț
Award documentation
9/24/2021 4:56:28 PM
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
216,000.00
MDL
Clarification period:
9/24/2021 4:56:28 PM - 9/28/2021 5:00:00 PM
9/24/2021 4:56:28 PM - 9/28/2021 5:00:00 PM
Bidding period:
9/28/2021 5:00:00 PM - 9/30/2021 5:00:49 PM
9/28/2021 5:00:00 PM - 9/30/2021 5:00:49 PM