- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de amenajare a terenurilor pentru delimitarea şi amenajarea spaţiilor de parcare în adiacenţa unor străzi din mun. Chişinău.
Lucrări de amenajare a terenurilor pentru delimitarea şi amenajarea spaţiilor de parcare în adiacenţa unor străzi din mun. Chişinău.
Lucrări de amenajare a terenurilor pentru delimitarea şi amenajarea spaţiilor de parcare în adiacenţa unor străzi din mun. Chişinău.
Information about the contracting authority
Name
Direcţia generală transport public şi căi de comunicaţie
Fiscal code / IDNO
1007601009657
Address
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. S.Lazo,18 mun. Chişinău
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/24/2021 4:28:10 PM
Last edited
10/15/2021 1:30:00 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Best price to quality ratio
Bid lot list
Lot name : Lucrări de amenajare a terenurilor pentru delimitarea şi amenajarea spaţiilor de parcare în adiacenţa unor străzi din mun. Chişinău.
Lucrări de amenajare a terenurilor pentru delimitarea şi amenajarea spaţiilor de parcare în adiacenţa unor străzi din mun. Chişinău.
Status
The procedure did not take place
Estimated value
4750000 MDL
ID
64679f77-c3bb-4338-b8bf-5b4b40d44c12
Procurement procedure documents
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
4,750,000.00
MDL
Clarification period:
9/24/2021 4:45:42 PM - 10/11/2021 5:00:00 PM
9/24/2021 4:45:42 PM - 10/11/2021 5:00:00 PM
Bidding period:
10/11/2021 5:00:00 PM - 10/15/2021 1:30:00 PM
10/11/2021 5:00:00 PM - 10/15/2021 1:30:00 PM