- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparație a acoperișului la Școala primara nr. 83 ,,Grigore Vieru" din subordinea DETS sec. Ciocana
Lucrări de reparație a acoperișului la Școala primara nr. 83 ,,Grigore Vieru"
Lucrări de reparație a acoperișului la Școala primara nr. 83 ,,Grigore Vieru"
Information about the contracting authority
Name
Directia educatie, tineret şi sport sectorul Ciocana
Fiscal code / IDNO
1007601009565
Address
2044,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Aleco Russo, 57
Web site
--------
Contact
Name and surname
Irina Braga Angela Chirița
Contact phone
022499661
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
9/24/2021 4:15:34 PM
Last edited
9/27/2021 12:17:22 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparație a acoperișului la Școala primara nr. 83 ,,Grigore Vieru"
Lucrări de reparație a acoperișului la Școala primara nr. 83 ,,Grigore Vieru"
Procurement procedure documents
caiet de sarcini.docx
FORMULARUL DE DEVIZ NR.1 – LISTA CU CANTITĂȚILE DE LUCRĂRI
Award documentation
9/24/2021 4:21:06 PM
duae.doc
Eligibilitatea ofertantului 1. .Lipsa restanțelor la impozite, contribuții și taxe 2. Nu se află în proces de insolvabilitate ca urmare a unei hot. Jud. 3. Nu este inclus în lista de interdicție a operatorilor economici
Award documentation
9/24/2021 4:21:06 PM
caiet de sarcini.docx
FORMULARUL DE DEVIZ NR.1 – LISTA CU CANTITĂȚILE DE LUCRĂRI
Award documentation
9/27/2021 8:07:10 AM
No questions posted
Lot name : Lucrări de reparație a acoperișului la Școala primara nr. 83 ,,Grigore Vieru"
107250 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
107,250.00
MDL
Clarification period:
9/24/2021 4:21:06 PM - 9/28/2021 12:17:22 PM
9/24/2021 4:21:06 PM - 9/28/2021 12:17:22 PM
Bidding period:
9/28/2021 12:17:22 PM - 9/30/2021 12:17:53 PM
9/28/2021 12:17:22 PM - 9/30/2021 12:17:53 PM