- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de ajustare a proiectului de execuție pentru obiectul ”Amenajarea stației de compostare a deșeurilor vegetale și de reciclare a deșeurilor din construcție și demolări”
Servicii de ajustare a proiectului de execuție pentru obiectul ”Amenajarea stației de compostare a deșeurilor vegetale și de reciclare a deșeurilor din construcție și demolări”
Servicii de ajustare a proiectului de execuție pentru obiectul ”Amenajarea stației de compostare a deșeurilor vegetale și de reciclare a deșeurilor din construcție și demolări”
Information about the contracting authority
Name
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Fiscal code / IDNO
1007601010493
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/24/2021 8:15:54 AM
Last edited
10/18/2021 8:40:38 AM
MTender ID
CPV code
71200000-0
-
Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de ajustare a proiectului de execuție pentru obiectul ”Amenajarea stației de compostare a deșeurilor vegetale și de reciclare a deșeurilor din construcție și demolări”
Servicii de ajustare a proiectului de execuție pentru obiectul ”Amenajarea stației de compostare a deșeurilor vegetale și de reciclare a deșeurilor din construcție și demolări”
Status
Canceled procedure
Estimated value
250000 MDL
ID
94c6d256-6626-47b0-b508-fec71af1f51d
Procurement procedure documents
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
250,000.00
MDL
Clarification period:
9/24/2021 8:19:58 AM - 10/4/2021 11:00:57 AM
9/24/2021 8:19:58 AM - 10/4/2021 11:00:57 AM
Bidding period:
10/4/2021 11:00:57 AM - 10/14/2021 11:00:00 AM
10/4/2021 11:00:57 AM - 10/14/2021 11:00:00 AM