- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
lucrări de renovare a scării secției de Zi nr.2 și antreului adiacent acesteia din cadrul Centrului de Plasament Temporar și Reabilitare pentru Copii Bălți
lucrări de renovare a scării secției de Zi nr.2 și antreului adiacent acesteia din cadrul Centrului de Plasament Temporar și Reabilitare pentru Copii Bălți
lucrări de renovare a scării secției de Zi nr.2 și antreului adiacent acesteia din cadrul Centrului de Plasament Temporar și Reabilitare pentru Copii Bălți
Information about the contracting authority
Name
Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi
Fiscal code / IDNO
1008601000639
Address
MD-3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Ivano Franco 44
Web site
--------
Contact
Name and surname
Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi
Contact phone
/231/71003
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
9/24/2021 7:50:17 AM
Last edited
9/30/2021 10:00:00 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : lucrări de renovare a scării secției de Zi nr.2 și antreului adiacent acesteia din cadrul Centrului de Plasament Temporar și Reabilitare pentru Copii Bălți
lucrări de renovare a scării secției de Zi nr.2 și antreului adiacent acesteia din cadrul Centrului de Plasament Temporar și Reabilitare pentru Copii Bălți
Status
The procedure did not take place
Estimated value
25000 MDL
ID
9ce7394f-6bc9-433e-a089-1885e4040e9c
Minimal step
10
Period of validity of the contract
From 10/4/2021 8:00:00 AM Till 12/31/2021 8:58:00 AM
Link to tender
Tender start
From 10/1/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
anunt de participare a lucrarilor de renovare a scarii sectiei de zi nr.2 si antreului adiacent.semnat.pdf
-
Tender notice
9/24/2021 7:59:15 AM
caiet de sarcini a scarii sectiei de zi nr.2 si a antreului adiacent acesteia (1).semnat.pdf
-
Technical specifications
9/24/2021 7:59:15 AM
new duae_ro_lucrari de renovare a scarii sectiei de zi nr.2 si antreului adiacent acesteia.doc
-
Qualification criteria
9/24/2021 7:59:15 AM
new ds_lucrari de renovare a scarii sectiei de zi nr.2 si antreului adiacent acesteia.docx
-
Clarifications for participants
9/24/2021 7:59:15 AM
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
25,000.00
MDL
Clarification period:
9/24/2021 7:59:15 AM - 9/27/2021 9:00:00 AM
9/24/2021 7:59:15 AM - 9/27/2021 9:00:00 AM
Bidding period:
9/27/2021 9:00:00 AM - 9/30/2021 10:00:00 AM
9/27/2021 9:00:00 AM - 9/30/2021 10:00:00 AM