- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Îmbrăcăminte, lengerie de corp și încălțăminte
Îmbrăcăminte, lengerie de corp și încălțăminte pentru femei și bărbați de diferite mărimi și vîrstă. La unele articole se vor solicita prezentarea mostrelor.
Îmbrăcăminte, lengerie de corp și încălțăminte pentru femei și bărbați de diferite mărimi și vîrstă. La unele articole se vor solicita prezentarea mostrelor.
Information about the contracting authority
Name
Centrul de Asistenta si Protectie a VPVTFU
Fiscal code / IDNO
1008601000905
Address
MD-2062,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Burebista 93
Web site
--------
Contact
Name and surname
CAP Centrul de Asistenta si Protectie a VPVTFU
Contact phone
022-92-24-60
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
9/23/2021 3:51:00 PM
Last edited
9/24/2021 4:43:45 PM
MTender ID
CPV code
18200000-1
-
Îmbrăcăminte de exterior
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Best price to quality ratio
Bid lot list
Lot name : Îmbrăcăminte, lengerie de corp
Îmbrăcăminte și lengerie de corp conform caietului de sarcini. lotul 1
Status
The procedure did not take place
Estimated value
17000 MDL
ID
64bf899e-1136-4adc-be39-20d78d699d92
Minimal step
170
Period of validity of the contract
From 10/5/2021 3:54:18 PM Till 12/31/2021 4:54:18 PM
Link to tender
Tender start
From 10/1/2021 3:00:00 PM
Lot name : Îmbrăcăminte de iarnă
Îmbrăcăminte de iarnă conform caietului de sarcini lotul 2
Status
The procedure did not take place
Estimated value
22000 MDL
ID
e729a7b4-bc6d-4c81-8c45-c742713c548a
Minimal step
220
Period of validity of the contract
From 10/5/2021 3:57:18 PM Till 12/31/2021 4:57:18 PM
Link to tender
Tender start
From 10/1/2021 3:18:30 PM
Lot name : Încălțăminte de iarnă și de odaie
Încălțăminte de iarnă și de odaie conform caietului de sarcini lotul 3
Status
Active
Estimated value
19300 MDL
ID
668c8728-ff66-4b10-9a7c-2ef800b1c57a
Minimal step
193
Period of validity of the contract
From 10/5/2021 3:58:11 PM Till 12/31/2021 4:58:11 PM
Link to tender
Tender start
From 10/1/2021 3:37:00 PM
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Încălțăminte de iarnă și de odaie
19300 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
58,300.00
MDL
Clarification period:
9/23/2021 3:58:52 PM - 9/27/2021 5:00:00 PM
9/23/2021 3:58:52 PM - 9/27/2021 5:00:00 PM
Bidding period:
9/27/2021 5:00:00 PM - 9/30/2021 3:00:00 PM
9/27/2021 5:00:00 PM - 9/30/2021 3:00:00 PM