- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Articole sanitare (Țevi din metal)
Țevi din metal d100 și d89
Țevi din metal d100 și d89
Information about the contracting authority
Name
Î.M. "Parcul urban de autobuze"
Fiscal code / IDNO
1004600054327
Address
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Sarmizegetusa, 51
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/21/2021 4:16:00 PM
Last edited
9/23/2021 3:04:51 PM
MTender ID
CPV code
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Articole sanitare (Țevi din metal)
Articole sanitare (Țevi din metal)
Procurement procedure documents
declarația privind beneficiarii finali.docx
Declarația de beneficiar final
Award documentation
9/21/2021 4:26:02 PM
f-4.1-specificaţii-tehnice.doc
Formular privind specificația tehnică
Award documentation
9/21/2021 4:26:02 PM
f-4.2 specificaie de pret.docx
Formular privind specificația de preț
Award documentation
9/21/2021 4:26:02 PM
Buna ziua, Va rog sa concretizati la teava de metal 100*3mm: 100mm este diametrul interior sau exterior a tevii? Multumesc
23.09.2021 15:08
Response to clarification: Buna ziua, pe interior
Cer scuze, dar teava de 89*3mm, pe exterior sau interir? Pentru ca la asa teava diametrul ei 89 mm este exterior.
23.09.2021 16:01
Response to clarification: buna ziua, aveți dreptate, 89 mm pe exterior
Lot name : Articole sanitare (Țevi din metal)
46441 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
46,441.00
MDL
Clarification period:
9/21/2021 4:26:02 PM - 9/23/2021 5:00:00 PM
9/21/2021 4:26:02 PM - 9/23/2021 5:00:00 PM
Bidding period:
9/23/2021 5:00:00 PM - 9/28/2021 5:00:00 PM
9/23/2021 5:00:00 PM - 9/28/2021 5:00:00 PM