- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Beton preparat, cu livrare la locul destinației , Marca C16/20 cu prundiș concasat
Beton preparat, cu livrare la locul destinației , Marca C16/20 cu prundiș concasat
Beton preparat, cu livrare la locul destinației , Marca C16/20 cu prundiș concasat
Information about the contracting authority
Name
Primaria Rusestii Noi
Fiscal code / IDNO
1009601000027
Address
MD-6825,
MOLDOVA,
or.Ialoveni,
Ialoveni,
Rusestii Noi
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/21/2021 2:42:46 PM
Last edited
10/2/2021 1:36:26 PM
MTender ID
CPV code
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Beton preparat, cu livrare la locul destinației
Beton Marca C16/20 prundis concasat
Status
The procedure did not take place
Estimated value
510833.33 MDL
ID
100f7fbf-0cc5-43e1-89c3-dbd73f7a1c9c
Minimal step
200
Period of validity of the contract
From 10/2/2021 2:45:31 PM Till 12/31/2021 3:45:31 PM
Link to tender
Tender start
From 10/4/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
Spuneti Va Rog care va fi destinatia betonului, pentru ce va fi folosit?
27.09.2021 13:36
Response to clarification: Reparația capitală a drumurilor publice.
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
510,833.33
MDL
Clarification period:
9/21/2021 2:53:29 PM - 9/29/2021 1:36:26 PM
9/21/2021 2:53:29 PM - 9/29/2021 1:36:26 PM
Bidding period:
9/29/2021 1:36:26 PM - 10/2/2021 1:36:26 PM
9/29/2021 1:36:26 PM - 10/2/2021 1:36:26 PM