- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Constructia drumului din s. Sărata Galbena, r-nul Hîncești
Constructia drumului din s. Sărata Galbena, r-nul Hîncești, perioada de finantare 2021-2022
Constructia drumului din s. Sărata Galbena, r-nul Hîncești, perioada de finantare 2021-2022
Information about the contracting authority
Name
Primaria Sarata Galbena
Fiscal code / IDNO
1007601005969
Address
3446,
MOLDOVA,
s.Sărata-Galbenă,
Hînceşti,
s. Sarata Galbena
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/20/2021 3:54:54 PM
Last edited
9/20/2021 4:00:38 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Constructia drumului din s. Sărata Galbena, r-nul Hîncești
Constructia drumului din s. Sărata Galbena, r-nul Hîncești perioada de finantare 2021-2022
Procurement procedure documents
documentatia standart lucrari.docx
documentatia standart lucrari.
Award documentation
9/20/2021 4:00:38 PM
No questions posted
Lot name : Constructia drumului din s. Sărata Galbena, r-nul Hîncești
605591.27 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
605,591.27
MDL
Clarification period:
9/20/2021 4:00:38 PM - 9/27/2021 10:30:00 AM
9/20/2021 4:00:38 PM - 9/27/2021 10:30:00 AM
Bidding period:
9/27/2021 10:30:00 AM - 10/4/2021 10:30:00 AM
9/27/2021 10:30:00 AM - 10/4/2021 10:30:00 AM