- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Utilaje pentru sistemele de încălzire, pompe de rețea, cazane pe combustibil solid – suplimentar (repetat)
Utilaje pentru sistemele de încălzire, pompe de rețea, cazane pe combustibil solid – suplimentar (repetat)
Utilaje pentru sistemele de încălzire, pompe de rețea, cazane pe combustibil solid – suplimentar (repetat)
Information about the contracting authority
Name
Administrația Națională a Penitenciarelor
Fiscal code / IDNO
1006601001012
Address
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Nicolae Titulescu 35
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/20/2021 3:47:19 PM
Last edited
9/20/2021 4:52:20 PM
MTender ID
CPV code
42100000-0
-
Utilaje de producţie şi utilizare a puterii mecanice
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Pompă de circulație
Motor cu rotor umed; U – 380V, 50Hz; Q min. – 30 m³/h la H min. - 14m; Ø – 65 mm (2½’’), conectarea prin flanșe; Gradul de protecţie – min. IP 44.
Lot name : Pompă hidrofor
U – 220-250 V, 50 Hz; H max. – minim 35m; Q max. – minim 3,5 m³/h; Q min. – 2,5 m3/h la H min. 15m; Adîncimea maximală de aspirație – min. 7m; Volumul rezervorului – min. 20 litri.
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Pompă hidrofor
4000 MDL
Lot name : Pompă de circulație
100000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
104,000.00
MDL
Clarification period:
9/20/2021 4:52:20 PM - 9/23/2021 9:00:00 AM
9/20/2021 4:52:20 PM - 9/23/2021 9:00:00 AM
Bidding period:
9/23/2021 9:00:00 AM - 9/27/2021 7:30:00 AM
9/23/2021 9:00:00 AM - 9/27/2021 7:30:00 AM