- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de renovare a apeductului, D-600 mm, din str. Gh. Asachi, mun. Chișinău
Lucrări de renovare
Lucrări de renovare
Information about the contracting authority
Name
Apă-Canal Chişinău
Fiscal code / IDNO
1002600015876
Address
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Contact
Name and surname
Vitalie Cojocaru
Contact phone
022256797, 068768855
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
9/17/2021 2:55:15 PM
Last edited
9/20/2021 1:53:10 PM
MTender ID
CPV code
45232150-8
-
Lucrări pentru conducte de alimentare cu apă
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de renovare a apeductului, D-600 mm, din str. Gh. Asachi, mun. Chișinău
Lucrări de renovare
Procurement procedure documents
rugăm să fim informați despre presiunea nominală la conducta din fontă cu d. 600, atât și la racordul din fontă și cot
20.09.2021 16:13
Response to clarification: Presiunea nominală 16 atm
Mai sus spunteti ca presiune e de 16 atm, dar in pozitia 31 la teava PE, D. 160, e indicat PN 10, precizati care va fi presiunea nominala?
27.09.2021 08:36
Response to clarification: presiunea 16 la țeava de 600 presiunea 10 la țeava de 160
Lot name : Lucrări de renovare a apeductului, D-600 mm, din str. Gh. Asachi, mun. Chișinău
1687585.07 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
1,687,585.07
MDL
Clarification period:
9/17/2021 2:59:03 PM - 9/27/2021 3:00:00 PM
9/17/2021 2:59:03 PM - 9/27/2021 3:00:00 PM
Bidding period:
9/27/2021 3:00:00 PM - 10/11/2021 10:00:00 AM
9/27/2021 3:00:00 PM - 10/11/2021 10:00:00 AM