- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Echipamentul pentru uscare
Echipamentul pentru uscare convectiv a legumelor fructelor, pomușoarelor și plantelor medicinale e.t.c
Echipamentul pentru uscare convectiv a legumelor fructelor, pomușoarelor și plantelor medicinale e.t.c
Information about the contracting authority
Name
Întreprinderea de Stat ”Întreprinderea pentru silvicultură Iargara”
Fiscal code / IDNO
1002605000174
Address
6321,
MOLDOVA,
or.Iargara,
Leova,
str.Ștefan Vodă 180
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/17/2021 2:43:40 PM
Last edited
9/27/2021 10:00:01 AM
MTender ID
CPV code
16100000-6
-
Utilaje agricole şi forestiere pentru pregătirea sau cultivarea solului
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Echipamentul pentru uscare convecti
Echipamentul pentru uscare convectiv a legumelor fructelor, pomușoarelor și plantelor medicinale e.t.c
Status
The procedure did not take place
Estimated value
2600 EUR
ID
68738783-0cf8-4a43-85c4-79fb4659c6ff
Minimal step
100
Period of validity of the contract
From 9/30/2021 2:45:07 PM Till 12/31/2021 3:45:07 PM
Link to tender
Tender start
From 9/28/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
specificație tehnică echipamente pentru convectiv.docx
-
Technical specifications
9/17/2021 2:45:33 PM
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
2,600.00
EUR
Clarification period:
9/17/2021 2:45:33 PM - 9/24/2021 10:00:00 AM
9/17/2021 2:45:33 PM - 9/24/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
9/24/2021 10:00:00 AM - 9/27/2021 10:00:00 AM
9/24/2021 10:00:00 AM - 9/27/2021 10:00:00 AM