- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Cilindrul principal de frînă cu amplificator și rezervor URAL-4320
Cilindrul principal de frînă cu amplificator și rezervor URAL-4320
Cilindrul principal de frînă cu amplificator și rezervor URAL-4320
Information about the contracting authority
Name
BAZA PĂSTRARE TEHNICĂ ARMAMENT ŞI PATRIMONIU MILTAR
Fiscal code / IDNO
1008601001474
Address
MD5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
Strada Mihai Viteazu 34a
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/15/2021 7:47:00 PM
Last edited
9/15/2021 7:51:49 PM
MTender ID
CPV code
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Best price to quality ratio
Bid lot list
Lot name : Cilindrul principal de frînă cu amplificator și rezervor URAL-4320
Cilindrul principal de frînă cu amplificator și rezervor URAL-4320
Status
Active
Estimated value
10366 MDL
ID
5ed7d207-71cc-43be-b0e5-be1e84c4a515
Minimal step
104
Period of validity of the contract
From 9/21/2021 6:00:00 PM Till 10/8/2021 7:51:16 PM
Link to tender
Tender start
From 9/20/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
anunt de participare cilindrul principal.pdf
anunț de participare
Award documentation
9/15/2021 7:51:49 PM
No questions posted
Lot name : Cilindrul principal de frînă cu amplificator și rezervor URAL-4320
10366 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
10,366.00
MDL
Clarification period:
9/15/2021 7:51:49 PM - 9/17/2021 8:00:00 AM
9/15/2021 7:51:49 PM - 9/17/2021 8:00:00 AM
Bidding period:
9/17/2021 8:00:00 AM - 9/19/2021 4:00:00 PM
9/17/2021 8:00:00 AM - 9/19/2021 4:00:00 PM