- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Construcția acoperișului șarpant la blocul auxiliar al gimnaziului "Ion Creanga" s. Zirnesti
LUCRARI de constructie a acoperisului sarpant al blocului auxiliar al gimnaziului
LUCRARI de constructie a acoperisului sarpant al blocului auxiliar al gimnaziului
Information about the contracting authority
Name
I.P. Gimnaziul "Ion Creanga" Zirnesti, Cahul
Fiscal code / IDNO
1012620010760
Address
3933,
MOLDOVA,
s.Zîrneşti,
Cahul,
STR. SCOLII NR. 08
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/13/2021 4:05:26 PM
Last edited
9/13/2021 4:28:45 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Construcția acoperișului șarpant la blocul auxiliar al gimnaziului "Ion Creanga" s. Zirnesti
LUCRARI de constructie a acoperisului sarpant al blocului auxiliar al gimnaziului
Procurement procedure documents
declaratie_privind beneficiarul efectiv.doc
declaratia beneficiarului
Award documentation
9/13/2021 4:28:45 PM
documentatia standard _lucrari gimnaziul zirnesti.docx
documentatia standard
Award documentation
9/13/2021 4:28:45 PM
No questions posted
Lot name : Construcția acoperișului șarpant la blocul auxiliar al gimnaziului "Ion Creanga" s. Zirnesti
1078183 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
1,078,183.00
MDL
Clarification period:
9/13/2021 4:28:45 PM - 9/18/2021 10:00:00 AM
9/13/2021 4:28:45 PM - 9/18/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
9/18/2021 10:00:00 AM - 9/22/2021 5:00:00 PM
9/18/2021 10:00:00 AM - 9/22/2021 5:00:00 PM