- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Achiziții cu costuri mici a serviciilor de pază, supraveghere și de patrulare
Servicii pază, servicii de supraveghere. Servicii de patrulare conform necesităților Spitalului clinic militar central al Ministerului apărării
Servicii pază, servicii de supraveghere. Servicii de patrulare conform necesităților Spitalului clinic militar central al Ministerului apărării
Information about the contracting authority
Name
Spitalul Clinic Militar Central
Fiscal code / IDNO
1006601003511
Address
MD-2008,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Vasile Lupu 32
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/13/2021 3:36:56 PM
Last edited
9/14/2021 1:28:40 PM
MTender ID
CPV code
79710000-4
-
Servicii de siguranţă
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii pază, servicii de supraveghere. Servicii de patrulare.
Servicii pază, servicii de supraveghere și de patrulare conform necesităților Spitalului clinic militar central
Status
Active
Estimated value
151110 MDL
ID
9aa52abb-d46d-4c7a-81c2-49fe53bc5620
Minimal step
755.55
Period of validity of the contract
From 10/1/2021 3:50:39 PM Till 12/31/2021 4:50:39 PM
Link to tender
Tender start
From 9/20/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
anunt de participare.signed.pdf
Invitație de participare la procedura de achiziții
Tender notice
9/13/2021 4:09:33 PM
anunt de participare.signed.pdf
Anunț de participare la procedura de achiziții
Tender notice
9/13/2021 4:09:33 PM
documentaţia standard.signed.pdf
FDA, Criterii și cerințe de calificare, modele de documente și contract
Award documentation
9/13/2021 4:09:33 PM
documentaţia standard.signed.pdf
FDA, Criterii și cerințe de calificare
Award documentation
9/14/2021 1:28:40 PM
Какая сумма банковской гарантии должна быть?
14.09.2021 11:47
Response to clarification: Bună ziua, în Documentația Standard este stipulat p 7.2.
Lot name : Servicii pază, servicii de supraveghere. Servicii de patrulare.
151110 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
151,110.00
MDL
Clarification period:
9/13/2021 4:09:33 PM - 9/15/2021 1:28:40 PM
9/13/2021 4:09:33 PM - 9/15/2021 1:28:40 PM
Bidding period:
9/15/2021 1:28:40 PM - 9/17/2021 2:28:28 PM
9/15/2021 1:28:40 PM - 9/17/2021 2:28:28 PM