- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparație clădirii și birourilor de serviciu ale IP Bender al IGP
Lucrări de reparație clădirii și birourilor de serviciu ale IP Bender al IGP
Lucrări de reparație clădirii și birourilor de serviciu ale IP Bender al IGP
Information about the contracting authority
Name
INSPECTORATUL DE POLITIE BENDER
Fiscal code / IDNO
1006601000897
Address
MD-3200,
MOLDOVA,
mun.Bender,
mun.Bender,
str. Dzerjinski 46
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/13/2021 3:28:50 PM
Last edited
9/15/2021 1:55:36 PM
MTender ID
CPV code
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparație clădirii și birourilor de serviciu ale IP Bender al IGP
Lucrări de reparație clădirii și birourilor de serviciu ale IP Bender al IGP
Procurement procedure documents
Poz 12 Usi din lemn .Spuneti vopsite si cu lacat?
16.09.2021 11:53
Response to clarification: usi din lemn MDF, vopsite si cu lacat
Lot name : Lucrări de reparație clădirii și birourilor de serviciu ale IP Bender al IGP
1209742.19 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
1,209,742.19
MDL
Clarification period:
9/13/2021 3:35:20 PM - 9/20/2021 10:00:00 AM
9/13/2021 3:35:20 PM - 9/20/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
9/20/2021 10:00:00 AM - 9/27/2021 10:00:00 AM
9/20/2021 10:00:00 AM - 9/27/2021 10:00:00 AM