- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Produse alimentare
Information about the contracting authority
Name
Fiscal code / IDNO
Address
Web site
Contact
Name and surname
Contact phone
Fax
Tender information
Date of publishing
Last edited
MTender ID
CPV code
Procedure type
Evaluation criteria
Bid lot list
Lot name : 1.Arnaut
Ambalaj: pungă 1kg ; în ambalajul Producătorului (cu logo-ul acestuia) care va conține pe ambalaj toată informația ce ține de componența produsului; Livrarea - 1 data în săptămînă, de la orele 9-14.00.
Lot name : 2.Arpacaş (întreg) şlefuit
SM196:1999; Amabalaj: punga 1kg; în ambalajul Producătorului (cu logo-ul acestuia) care va conține pe ambalaj toată informația ce ține de componența produsului; Livrarea - 1 data în săptămînă, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Lot name : 3. Biscuiţi de ovăs
Fără adaos de fructe, pomușoare, uscate; Ambalaj: cutie,punga 5 kg.Produs Autohton. Termen de livrare: 3 ori în lună, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Lot name : 4.Ceai negru (ambalat)
Amabalaj: pachet 100 g;cu marcarea Producătorului (logo-ul acestuia). Livrarea: 1 data în lună, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Lot name : 5.Chefir 2,5%
GOST4929-84; Ambalaj: pachet de 0,400-0,500 gr. polietilenă; Livrarea: zinic nu mai tîrziu de ora 09.00.
Lot name : 6. Covrigei
Calitate superioară; GOST-24901-89; Ambalaj: saci 1-5 kg.Termen de livrare: 2 ori în lună, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Lot name : 7. Salam "Doctorscaia"calitatea superioară
Ladă; Ambalaj: poliamid+in polietelen fiecare bucata, în ambalajul Producătorului (cu logo-ul acestuia) ; GOST-23670; Livrarea: 2 ori în săptîmînă, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Lot name : 8 Crupe de griş
Calitatea superioară; GOST7022-97; Ambalaj: pungă 1kg; în ambalajul Producătorului (cu logo-ul acestuia) care va conține pe ambalaj toată informația ce ține de componența produsului; Livrarea: 1 în săptămînă, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Lot name : 9.Crupe de grîu
GOST 26791-89;Calitatea-superioară Ambalaj: pungă 1kg; în ambalajul Producătorului (cu logo-ul acestuia) care va conține pe ambalaj toată informația ce ține de componența produsului; Livrarea: 1 data în săptămînă, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Lot name : 10.Crupe de mei
SM196-1999;Calitatea-superioară. Ambalaj: pungă 1kg; în ambalajul Producătorului (cu logo-ul acestuia) care va conține pe ambalaj toată informația ce ține de componența produsului; Livrarea: 1 data în săptămînă, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Lot name : 11.Crupe de orz
GOST26791-89;Calitatea-superioară.Ambalaj: punga 1kg; în ambalajul Producătorului (cu logo-ul acestuia) care va conține pe ambalaj toată informația ce ține de componența produsului; Livrarea: 1 în săptămînă, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Lot name : 12.Crupe de porumb
SM196-1999; Calitatea superioară; Ambalaj: punga 1kg; în ambalajul Producătorului (cu logo-ul acestuia) care va conține pe ambalaj toată informația ce ține de componența produsului; Livrarea: 1 data în săptămînă, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Lot name : 13.Fructe uscate în asortiment
GOST28502-90; În asortiment: mere, prune, prăsade, vişină, pere ; În ambalaj:punga-cutie nu mai mare de 5kg.Livrarea: 2 ori în lună, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Lot name : 14.Fulgi de ovăs
GOST21149-93; Calitatea superioară. Ambalaj: punga 0,5kg; în ambalajul Producătorului (cu logo-ul acestuia) care va conține pe ambalaj componența produsului; Livrarea: 1 în săptămînă, nu mai tîrziu de ora 14.00. Prezentarea obligatorie: 1) Certificat de conformitate; 2) Certificat de inofesivitate.
Lot name : 15.Hrişcă (întreagă)
GOST5550-74;Calitatea-superioară Ambalaj: punga 1-5kg; în ambalajul Producătorului (cu logo-ul acestuia) care va conține pe ambalaj componența produsului; Livrarea: 1 data în săptămînă, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Lot name : 16.Magiun (pasterizat) din:prune,mere,pomușoare.
GOST6929-88; Pasterizat; Ambalaj: borcan din sticlă de 0,7-1kg,prune,mere,pomușoare Livrarea: 2 ori în lună, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Lot name : 17.Mazăre uscată (jumătăţi)
SM196:1999; Jumatăți; Amabalaj: punga 1kg ;în ambalajul Producătorului (cu logo-ul acestuia) care va conține pe ambalaj toată informația ce ține de componența produsului; Livrarea: 1 data în săptămînă, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Lot name : 18.Pește congelat fără cap "Hec"-Merluciu
GOST20057-96, p.3.3.7; Ambalaj: cutii cite 10 kg .Livrarea: 2 ori în săptîmînă, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Lot name : 19.Pîine albă
HG Nr.775 din 03.07.07; Calitatea superioară; Feliată uniform; Ambalată câte 1buc, pîine aparte, în ambalajul Producătorului (cu logo-ul acestuia) care va conține pe ambalaj componența produsului; Ambalaj: ladă, cu marcaj complet pe ambalaj; Livrarea: zilnic, nu mai tîrziu de ora 9:00.
Lot name : 20.Piper negru (boabe)
Ambalaj: pachet 10gr ; Livrarea: 1 dată în lună, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Lot name : 21.Piper negru (praf)
Ambalaj: pachet 10gr ; Livrarea: 1 dată în lună, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Lot name : 22.Suc de tomate,borcan -3litri
Ambalaj: borcan din sticlă de 3 lit; produs autohton, Livrarea: 3 ori în lună, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Lot name : 23. Iaurt clasic1.5%
Iaurt natural, fără grăsimi vegetale, fără adaosuri de zahăr și fără îndulcitori artificiali. Ambalaj: pahar plastic ,de 150-180-200ml .Termen de livrare: 2 în săptămînă nu mai tîrziu de ora 09.00.
Lot name : 24.Zahăr (din sfeclă de zahăr)
GOST21-94; Calitatea superioară;Produs autohton. Ambalaj: saci a cîte 50 kg; Livrarea: 1 în săptămînă, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Procurement procedure documents
No questions posted
Bid evaluation
Estimated value without VAT9/13/2021 3:25:20 PM - 9/24/2021 9:00:00 AM
9/24/2021 9:00:00 AM - 10/5/2021 9:00:00 AM