- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de asigurare obligatorie de răspundere civilă auto pentru pagube produse de autovehicule
Serviciile vor fi prestate pentru: Tip unitate de transport: Camion Marcă unitate de transport: GAZ A22R32-70 Nr. de înmatriculare: CPT 011 Masă maximă autorizată, kg: 3500 Capacitate cilindrică, cm3: 2780
Serviciile vor fi prestate pentru: Tip unitate de transport: Camion Marcă unitate de transport: GAZ A22R32-70 Nr. de înmatriculare: CPT 011 Masă maximă autorizată, kg: 3500 Capacitate cilindrică, cm3: 2780
Information about the contracting authority
Name
Agentia Servicii Publice
Fiscal code / IDNO
1002600024700
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/10/2021 11:31:22 AM
Last edited
9/10/2021 11:40:12 AM
MTender ID
CPV code
66514110-0
-
Servicii de asigurare a autovehiculelor
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Best price to quality ratio
Bid lot list
Lot name : Servicii de asigurare obligatorie de răspundere civilă auto pentru pagube produse de autovehicule
Serviciile vor fi prestate pentru: Tip unitate de transport: Camion Marcă unitate de transport: GAZ A22R32-70 Nr. de înmatriculare: CPT 011 Masă maximă autorizată, kg: 3500 Capacitate cilindrică, cm3: 2780
Status
Active
Estimated value
3761.1 MDL
ID
9ca4fcca-d71e-43aa-a5ff-f6127b4926f3
Minimal step
37.61
Period of validity of the contract
From 10/11/2021 11:38:44 AM Till 12/30/2021 12:38:44 PM
Link to tender
Tender start
From 9/24/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
documentatia standard.signed.pdf
Documentatia standard.pdf
Award documentation
9/10/2021 11:40:12 AM
declaratie.signed.pdf
Declaratie privind confirmarea identității beneficiarilor efectivi.pdf
Award documentation
9/10/2021 11:40:12 AM
declaratie.doc
Declaratie privind confirmarea identității beneficiarilor efectivi.word
Award documentation
9/10/2021 11:40:12 AM
No questions posted
Lot name : Servicii de asigurare obligatorie de răspundere civilă auto pentru pagube produse de autovehicule
3761.1 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
3,761.10
MDL
Clarification period:
9/10/2021 11:40:12 AM - 9/15/2021 9:00:00 AM
9/10/2021 11:40:12 AM - 9/15/2021 9:00:00 AM
Bidding period:
9/15/2021 9:00:00 AM - 9/23/2021 9:00:00 AM
9/15/2021 9:00:00 AM - 9/23/2021 9:00:00 AM