- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de calificare a echipamentului de laborator Spectrofotometru UV VIS
Servicii de calificare a echipamentului de laborator Spectrofotometru UV VIS
Servicii de calificare a echipamentului de laborator Spectrofotometru UV VIS
Information about the contracting authority
Name
Agenția Medicamentului și Dispozitivelor Medicale
Fiscal code / IDNO
1006601004002
Address
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Korolenko 2/1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/10/2021 11:23:29 AM
Last edited
9/10/2021 11:25:42 AM
MTender ID
CPV code
48100000-9
-
Pachete software pentru industrie
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de calificare a echipamentului de laborator Spectrofotometru UV VIS
Servicii de calificare a echipamentului de laborator Spectrofotometru UV VIS
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Servicii de calificare a echipamentului de laborator Spectrofotometru UV VIS
25000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
25,000.00
MDL
Clarification period:
9/10/2021 11:25:42 AM - 9/13/2021 10:00:00 AM
9/10/2021 11:25:42 AM - 9/13/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
9/13/2021 10:00:00 AM - 9/15/2021 10:00:00 AM
9/13/2021 10:00:00 AM - 9/15/2021 10:00:00 AM