- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor
Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor
Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor
Information about the contracting authority
Name
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Fiscal code / IDNO
1007601010493
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/9/2021 4:47:27 PM
Last edited
9/9/2021 4:52:18 PM
MTender ID
CPV code
71200000-0
-
Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor
Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor
490000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
490,000.00
MDL
Clarification period:
9/9/2021 4:52:18 PM - 9/20/2021 10:00:00 AM
9/9/2021 4:52:18 PM - 9/20/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
9/20/2021 10:00:00 AM - 9/30/2021 10:00:00 AM
9/20/2021 10:00:00 AM - 9/30/2021 10:00:00 AM