- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Serviciilor de preparare și distribuire a hranei pentru copii în IPET din Oraș tr. IV 2021
Serviciilor de preparare și distribuire a hranei pentru copii în IPET din Oraș tr. IV 2021
Serviciilor de preparare și distribuire a hranei pentru copii în IPET din Oraș tr. IV 2021
Information about the contracting authority
Name
Primăria mun. Orhei
Fiscal code / IDNO
1007601008007
Address
3505,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str. V. Mahu 160
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/9/2021 4:31:03 PM
Last edited
9/10/2021 4:49:06 PM
MTender ID
CPV code
55500000-5
-
Servicii de cantină şi servicii de catering
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Serviciilor de preparare și distribuire a hranei pentru copii în IPET din Oraș tr. IV 2021
Serviciilor de preparare și distribuire a hranei pentru copii în IPET din Oraș tr. IV 2021
Procurement procedure documents
3.anunt_de_participarecatering tr.iv.semnat.pdf
Anunt_de_participare
Award documentation
9/10/2021 4:46:53 PM
2.documentatia_standard_catering tr.iv.semnat.pdf
Documentatia_standard
Award documentation
9/10/2021 4:46:53 PM
3.anunt_de_participarecatering tr.iv.semnat.pdf
Anunt_de_participare
Award documentation
9/10/2021 4:46:53 PM
4.caiet de sarcinicatering tr.iv.semnat.pdf
Caiet de sarcini
Award documentation
9/10/2021 4:46:53 PM
No questions posted
Lot name : Serviciilor de preparare și distribuire a hranei pentru copii în IPET din Oraș tr. IV 2021
2018600 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
2,018,600.00
MDL
Clarification period:
9/10/2021 4:46:53 PM - 9/20/2021 9:00:00 AM
9/10/2021 4:46:53 PM - 9/20/2021 9:00:00 AM
Bidding period:
9/20/2021 9:00:00 AM - 9/27/2021 2:00:00 PM
9/20/2021 9:00:00 AM - 9/27/2021 2:00:00 PM