- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Mobilier
Mobilier
Mobilier
Information about the contracting authority
Name
IP Liceul Teoretic Alecu Russo Cojusna
Fiscal code / IDNO
1012620010209
Address
MD3715,
MOLDOVA,
s.Cojuşna,
Străşeni,
str. Mihai Viteazul 38
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/9/2021 1:50:55 PM
Last edited
10/11/2021 10:25:02 AM
MTender ID
CPV code
39100000-3
-
Mobilier
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Best price to quality ratio
Bid lot list
Lot name : Mobilier
Mobilier
Status
Canceled procedure
Estimated value
1490900 MDL
ID
e7d329c9-31de-4f3b-a91d-820d060d9353
Procurement procedure documents
documentatia_standard_licitatie deschisă mobilier.signed.pdf
-
Award documentation
9/9/2021 2:06:45 PM
Buna ziua. Dulap modular 2500x900x400. Sa intelegem ca H-2500, Lungime- 900 si Adincime- 400?
10.09.2021 13:04
Response to clarification: Bună ziua. Da, ați înțeles corect. Mult succes.
Buna ziua. Anexati documentatia standard in format word
10.09.2021 13:03
Response to clarification: Bună ziua. Nu ține de competența noastră acest aspect. Mult succes.
Buna ziua,
In descrierea pentru pozitiile de "Dulap", unde in cazul dmv.se vede lipsa de cunoastere, ati specificat ca : "Toate marginele vor fi căntuite cu cant de 0.5 mm, inclusiv si corpul mobilierului" Dmv. cunoasteti ca Fasadele sau mai clar "Usile" trebuiesc cantuite cu cant de 2mm care ofera o durabilitate si un aspect mult mai atragator si nu cu cant de 0.5mm ???
Asteptam o clarificare ca ulterior sa nu avem o surpriza .
14.09.2021 17:38
Response to clarification: Bună ziua. Vă mulțumim pentru sugestii, dar vom insista pe varianta indicată în anunțul de participare, deoarece, credem că cantul de 0,5 mm are un aspect mai plăcut. Vă mulțumim pentru precizare.
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
1,490,900.00
MDL
Clarification period:
9/9/2021 2:06:45 PM - 9/19/2021 8:00:00 AM
9/9/2021 2:06:45 PM - 9/19/2021 8:00:00 AM
Bidding period:
9/19/2021 8:00:00 AM - 9/25/2021 8:30:00 AM
9/19/2021 8:00:00 AM - 9/25/2021 8:30:00 AM