- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Achizitionarea Tractorului și a echipamentului necesar
Achizitionarea Tractorului și a echipamentului necesar conform Anuntului de participare
Achizitionarea Tractorului și a echipamentului necesar conform Anuntului de participare
Information about the contracting authority
Name
Primaria s.Ursoaia
Fiscal code / IDNO
1007601003703
Address
MD-4328,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Stefan cel Mare 102
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/9/2021 12:15:30 PM
Last edited
9/9/2021 12:51:49 PM
MTender ID
CPV code
16700000-2
-
Tractoare
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Achizitionarea Tractorului și a echipamentului necesar
Achizitionarea Tractorului și a echipamentului necesar
Status
Active
Estimated value
548750 MDL
ID
1220f220-590e-4f8a-84ea-94d609a8990e
Minimal step
5487.5
Period of validity of the contract
From 9/28/2021 12:21:42 PM Till 12/31/2021 1:21:42 PM
Link to tender
Tender start
From 9/20/2021 3:00:00 PM
Procurement procedure documents
Buna ziua, va rugam sa divizati lotul in loturi separate pentru respectarea principiului atit a concurentei loiale cit si cel al Licitatiei (adica pentru eficientizarea si optimizarea cheltuielilor).
09.09.2021 14:44
Response to clarification: Buna ziua, aceasta achizitie este implimentata prin proiectul investitional subventionat de Agentia de Interventie si Plati pentru Agricultura, nu avem posibilitatea de a diviza in loturi deoarece oferta aprobata in cadrul proiectului prevede achizitionarea integrala
Lot name : Achizitionarea Tractorului și a echipamentului necesar
548750 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
548,750.00
MDL
Clarification period:
9/9/2021 12:31:32 PM - 9/14/2021 11:00:00 AM
9/9/2021 12:31:32 PM - 9/14/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
9/14/2021 11:00:00 AM - 9/17/2021 11:00:00 AM
9/14/2021 11:00:00 AM - 9/17/2021 11:00:00 AM