- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparație capitală a sediului Procuraturii mun. Chișinău ( izolarea fundamentului, schimbarea canalizației și amenajarea teritoriei )
Lucrări de reparație capitală a sediului Procuraturii mun. Chișinău ( izolarea fundamentului, schimbarea canalizației și amenajarea teritoriei )
Lucrări de reparație capitală a sediului Procuraturii mun. Chișinău ( izolarea fundamentului, schimbarea canalizației și amenajarea teritoriei )
Information about the contracting authority
Name
Procuratura Generala
Fiscal code / IDNO
1006601003865
Address
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Stefan cel Mare şi Sfânt,73
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/8/2021 4:53:34 PM
Last edited
9/30/2021 10:00:00 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparație capitală a sediului Procuraturii mun. Chișinău ( izolarea fundamentului, schimbarea canalizației și amenajarea teritoriei )
Lucrări de reparație capitală a sediului Procuraturii mun. Chișinău ( izolarea fundamentului, schimbarea canalizației și amenajarea teritoriei )
Status
The procedure did not take place
Estimated value
443000 MDL
ID
980b752f-e3c2-4c34-91f7-8b6fbf278e76
Procurement procedure documents
No questions posted
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
443,000.00
MDL
Clarification period:
9/8/2021 5:02:48 PM - 9/20/2021 10:00:00 AM
9/8/2021 5:02:48 PM - 9/20/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
9/20/2021 10:00:00 AM - 9/30/2021 10:00:00 AM
9/20/2021 10:00:00 AM - 9/30/2021 10:00:00 AM