- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de întreținere a stației de tartare a apei din satul Țânțăreni, r-l Anenii Noi
Servicii de întreținere a stației de tartare a apei din satul Țânțăreni, r-l Anenii Noi
Servicii de întreținere a stației de tartare a apei din satul Țânțăreni, r-l Anenii Noi
Information about the contracting authority
Name
Apă-Canal Chişinău
Fiscal code / IDNO
1002600015876
Address
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Contact
Name and surname
Vitalie Cojocaru
Contact phone
022256797, 068768855
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
9/8/2021 4:24:21 PM
Last edited
9/8/2021 4:41:37 PM
MTender ID
CPV code
45259300-0
-
Reparare şi întreţinere a centralelor termice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Best price to quality ratio
Bid lot list
Lot name : Servicii de întreținere a stației de tartare a apei din satul Țânțăreni, r-l Anenii Noi
Servicii de întreținere a stației de tartare a apei din satul Țânțăreni, r-l Anenii Noi
Procurement procedure documents
anunț de participare.pdf
Servicii de întreținere a stației de tartare a apei din satul Țânțăreni, r-l Anenii Noi
Award documentation
9/8/2021 4:41:37 PM
No questions posted
Lot name : Servicii de întreținere a stației de tartare a apei din satul Țânțăreni, r-l Anenii Noi
471000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
471,000.00
MDL
Clarification period:
9/8/2021 4:41:37 PM - 9/18/2021 5:00:00 PM
9/8/2021 4:41:37 PM - 9/18/2021 5:00:00 PM
Bidding period:
9/18/2021 5:00:00 PM - 9/27/2021 12:00:00 PM
9/18/2021 5:00:00 PM - 9/27/2021 12:00:00 PM