- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Echipament de telecomunicaţii (Switch-uri)
Echipament de telecomunicaţii (Switch-uri)
Echipament de telecomunicaţii (Switch-uri)
Information about the contracting authority
Name
Serviciul Tehnologia Informaţiei şi Securitate Cibernetică
Fiscal code / IDNO
1003600096694
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Piaţa Marii Adunări Naţionale 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/8/2021 3:50:48 PM
Last edited
10/1/2021 5:06:01 PM
MTender ID
CPV code
32500000-8
-
Echipament de telecomunicaţii
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lotul nr. 1: Switch-uri; CPV: 32522000-8
Lotul nr. 1
Status
Canceled procedure
Estimated value
700000 MDL
ID
0166fa6f-61f4-464c-ac53-ee01490d8672
Lot name : Lotul nr. 2: Module SFP; CPV: 32522000-8
Lotul nr. 2
Status
Canceled procedure
Estimated value
88400 MDL
ID
5c6dd127-f29b-4d9a-9dfb-86d7e09c376d
Procurement procedure documents
Buna ziua.
B1.07. Module SFP+ 10G LR 40km LC SMF (compatibile cu bunurile B1.01-B1.04) -- produsl dat solicitat, lungimea de unda transmisie date trebuie sa fie 1310nm sau 1550nm?
15.09.2021 14:09
Response to clarification: Bună ziua. Modulele SFP+ 10G LR 40km LC SMF solicitate trebuie să funcționeze pe lungimea de undă de transmisie 1310nm.
Buna ziua.
B1.05. Module SFP+ 10G LR 10km LC SMF (compatibile cu bunurile B1.01-B1.04)
B1.06. Module SFP+ 10G LR 20km LC SMF (compatibile cu bunurile B1.01-B1.04)
B1.07. Module SFP+ 10G LR 40km LC SMF (compatibile cu bunurile B1.01-B1.04)
modulele specificate se solicita pentru lucru pe 2 fibre (o fibra trasisie alta fibra receptie) sau pentru o fibra cu WDM?
15.09.2021 14:10
Response to clarification: Bună ziua. Toate Modulele SFP+ 10G solicitate trebuie să fie de tip duplex (o fibră transmisie și o fibră recepție).
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
788,400.00
MDL
Clarification period:
9/8/2021 4:06:24 PM - 9/20/2021 11:00:00 AM
9/8/2021 4:06:24 PM - 9/20/2021 11:00:00 AM
Bidding period:
9/20/2021 11:00:00 AM - 9/24/2021 11:00:00 AM
9/20/2021 11:00:00 AM - 9/24/2021 11:00:00 AM