- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 „Vinogradovca” al Inspectoratului de Poliție Taraclia - Repetat
Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 „Vinogradovca” al Inspectoratului de Poliție Taraclia - Repetat
Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 „Vinogradovca” al Inspectoratului de Poliție Taraclia - Repetat
Information about the contracting authority
Name
Inspectoratul General al Poliției
Fiscal code / IDNO
1013601000495
Address
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/8/2021 3:04:21 PM
Last edited
9/8/2021 3:20:32 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 „Vinogradovca” al Inspectoratului de Poliție Taraclia - Repetat
Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 „Vinogradovca” al Inspectoratului de Poliție Taraclia - Repetat
Procurement procedure documents
caiet de sarcini finisare obiect ,,vinogradovca ,,al ip taraclia.doc
caiet de sarcini
Award documentation
9/8/2021 3:20:32 PM
No questions posted
Lot name : Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 „Vinogradovca” al Inspectoratului de Poliție Taraclia - Repetat
250637.5 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
250,637.50
MDL
Clarification period:
9/8/2021 3:20:32 PM - 9/13/2021 3:30:00 PM
9/8/2021 3:20:32 PM - 9/13/2021 3:30:00 PM
Bidding period:
9/13/2021 3:30:00 PM - 9/21/2021 3:30:00 PM
9/13/2021 3:30:00 PM - 9/21/2021 3:30:00 PM