- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Servicii de sterilizare și înregistrare (microcipare) a câinilor și a pisicilor de rasă comună cu deținător din mun. Chișinău
Servicii de sterilizare și înregistrare (microcipare) a câinilor și a pisicilor de rasă comună cu deținător din mun. Chișinău
Servicii de sterilizare și înregistrare (microcipare) a câinilor și a pisicilor de rasă comună cu deținător din mun. Chișinău
Information about the contracting authority
Name
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Fiscal code / IDNO
1007601010493
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/8/2021 2:25:08 PM
Last edited
9/8/2021 2:35:41 PM
MTender ID
CPV code
85200000-1
-
Servicii veterinare
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Servicii de sterilizare și înregistrare (microcipare) a câinilor și a pisicilor de rasă comună cu deținător din mun. Chișinău
Servicii de sterilizare și înregistrare (microcipare) a câinilor și a pisicilor de rasă comună cu deținător din mun. Chișinău
Lot name : Servicii de sterilizare și înregistrare (microcipare) a câinilor și a pisicilor de rasă comună cu deținător din mun. Chișinău
Servicii de sterilizare și înregistrare (microcipare) a câinilor și a pisicilor de rasă comună cu deținător din mun. Chișinău
Procurement procedure documents
No questions posted
Lot name : Servicii de sterilizare și înregistrare (microcipare) a câinilor și a pisicilor de rasă comună cu deținător din mun. Chișinău
130000 MDL
Lot name : Servicii de sterilizare și înregistrare (microcipare) a câinilor și a pisicilor de rasă comună cu deținător din mun. Chișinău
130000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
260,000.00
MDL
Clarification period:
9/8/2021 2:35:41 PM - 9/20/2021 10:00:00 AM
9/8/2021 2:35:41 PM - 9/20/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
9/20/2021 10:00:00 AM - 9/28/2021 10:00:00 AM
9/20/2021 10:00:00 AM - 9/28/2021 10:00:00 AM