- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Produse igienico-sanitare, detergenti pe anul 2021.
ATENTIE!!! Centrul pentru copii, produsele sa fie de calitate. Mostre a fiecarui produs se cer a fi prezentate de catre OE desemnat castigator, in termen de 2 zille de la incheierea licitatiei. In cazul neprezentarii mostrelor in termen, sau in cazul necorespunderii calitatii acestora, OE va fi descalificat, iar lotul va fi atribuit urmatorului participant.
ATENTIE!!! Centrul pentru copii, produsele sa fie de calitate. Mostre a fiecarui produs se cer a fi prezentate de catre OE desemnat castigator, in termen de 2 zille de la incheierea licitatiei. In cazul neprezentarii mostrelor in termen, sau in cazul necorespunderii calitatii acestora, OE va fi descalificat, iar lotul va fi atribuit urmatorului participant.
Information about the contracting authority
Name
CENTRUL DE REABILITARE DE ZI PENTRU COPII CU DIZABILITATI, OR.CRIULENI
Fiscal code / IDNO
1009601000245
Address
MD-4801,
MOLDOVA,
or.Criuleni,
Criuleni,
str. Stefan cel Mare, 31
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/8/2021 2:10:21 PM
Last edited
9/8/2021 2:24:42 PM
MTender ID
CPV code
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Produse igienico-sanitare, detergenti pe anul 2021.
ATENTIE!!! Centrul pentru copii, produsele sa fie de calitate. Mostre a fiecarui produs se cer a fi prezentate de catre OE desemnat castigator, in termen de 2 zille de la incheierea licitatiei. In cazul neprezentarii mostrelor in termen, sau in cazul necorespunderii calitatii acestora, OE va fi descalificat, iar lotul va fi atribuit urmatorului participant.
Procurement procedure documents
Detergent WC -DORITI FARA CLOR DAR SCRIETI ANALOG sANFOR ORI dOMESTOS CARE CONTIN CLOR.CE DORITI ?
08.09.2021 14:43
Response to clarification: Buna ziua. Daca nu gresim la brendul Sanform sunt fara clor, dar cu situatie de pandemie acceptam si cu clor.
Lot name : Produse igienico-sanitare, detergenti pe anul 2021.
11666.67 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
11,666.67
MDL
Clarification period:
9/8/2021 2:14:28 PM - 9/9/2021 2:30:00 PM
9/8/2021 2:14:28 PM - 9/9/2021 2:30:00 PM
Bidding period:
9/9/2021 2:30:00 PM - 9/13/2021 2:30:00 PM
9/9/2021 2:30:00 PM - 9/13/2021 2:30:00 PM