- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Aparate de uz casnic
Aparate de uz casnic
Aparate de uz casnic
Information about the contracting authority
Name
Agentia Servicii Publice
Fiscal code / IDNO
1002600024700
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/8/2021 1:24:26 PM
Last edited
9/8/2021 1:32:22 PM
MTender ID
CPV code
39700000-9
-
Aparate de uz casnic
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lotul nr. 1 Fierbător de apă
Tensiune nominală: 220-240V; Frecvenţă nominală: 50/60 Hz; Putere de intrare: 2000-2400W; Lungime cablu de alimentare: minim 0,75 m; Material carcasă – inox; Indicator de funcţionare; Oprire automata; Capacitate: minim – 1,5 litri; Garanţie: minim – 24 luni.
Status
Active
Estimated value
1800 MDL
ID
afce7411-2530-4a67-92b6-e7be87ff6683
Minimal step
18
Period of validity of the contract
From 9/27/2021 1:27:55 PM Till 12/31/2021 2:27:55 PM
Link to tender
Tender start
From 9/14/2021 3:00:00 PM
Lot name : Lotul nr. 2 Cuptor cu microunde
Tip: cuptor cu microunde; Tip control: electronic sau mecanic; Volum: minim 20 l; Diametru masa rotativă: 28 cm; Putere cuptor: minim 700 W; Acoperire pereţi interiori- email; Culoare: albă; Garanţie: minim: 24 luni.
Status
Active
Estimated value
2370 MDL
ID
7a46bd9e-9ac3-4e34-97e4-a05c3e39d081
Minimal step
23.7
Period of validity of the contract
From 9/27/2021 1:29:24 PM Till 12/31/2021 2:29:24 PM
Link to tender
Tender start
From 9/14/2021 3:18:30 PM
Procurement procedure documents
specificatiile tehnice si de pret.signed.pdf
Specificaţiile tehnice şi de preţ
Technical specifications
9/8/2021 1:32:22 PM
specificatiile tehnice si de pret.docx
Specificaţiile tehnice şi de preţ
Award documentation
9/8/2021 1:32:22 PM
No questions posted
Lot name : Lotul nr. 1 Fierbător de apă
1800 MDL
Lot name : Lotul nr. 2 Cuptor cu microunde
2370 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
4,170.00
MDL
Clarification period:
9/8/2021 1:32:22 PM - 9/10/2021 10:00:00 AM
9/8/2021 1:32:22 PM - 9/10/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
9/10/2021 10:00:00 AM - 9/13/2021 10:00:00 AM
9/10/2021 10:00:00 AM - 9/13/2021 10:00:00 AM