- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrari de renovare a iluminatului pe teritoriul Centrului de gazduire
Lucrari de renovare a iluminatului
Lucrari de renovare a iluminatului
Information about the contracting authority
Name
Centrul de găzduire și orientare pentru persoanele fără domiciliu stabil
Fiscal code / IDNO
1007601010530
Address
MD-2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
stradela Halteii 2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/8/2021 10:22:42 AM
Last edited
9/9/2021 8:40:49 AM
MTender ID
CPV code
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Procedure type
Low value tenders
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrari de renovare iluminare a teritoriului
Lucrari de renovare iluminare
Procurement procedure documents
Buna ziua, este necesar ceva de demontat sau doar montaj ?
09.09.2021 10:40
Response to clarification: Buna ziua, da trbuie de demontat cele vechi si montarea celor noi.
Cleme wago de care solicitati 3+3 iesiri, sau doar cu 3 intrari ?
09.09.2021 10:43
Response to clarification: 3 intrari
Cablu este montat, nu este necesar de procurat ?
09.09.2021 10:43
Response to clarification: cablu este montat
Este necesar de anexat DUAE ?
10.09.2021 13:43
Response to clarification: Nu este obligatoriu daca doriti il puteti anexa.
Lot name : Lucrari de renovare iluminare a teritoriului
20833.33 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
20,833.33
MDL
Clarification period:
9/8/2021 3:21:09 PM - 9/10/2021 4:00:00 PM
9/8/2021 3:21:09 PM - 9/10/2021 4:00:00 PM
Bidding period:
9/10/2021 4:00:00 PM - 9/14/2021 2:00:00 PM
9/10/2021 4:00:00 PM - 9/14/2021 2:00:00 PM