- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparaţii capitale a clădirii Primăriei or. Floreşti
Lucrări de reparaţii capitale a clădirii Primăriei or. Floreşti
Lucrări de reparaţii capitale a clădirii Primăriei or. Floreşti
Information about the contracting authority
Name
Primaria or. Floresti
Fiscal code / IDNO
1007601007192
Address
MD-5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
or. Floresti, str. Stefan cel Mare si Sfint 32
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/8/2021 10:19:27 AM
Last edited
9/8/2021 4:05:30 PM
MTender ID
CPV code
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparaţii capitale a clădirii Primăriei or. Floreşti
Lucrări de reparaţii capitale a clădirii Primăriei or. Floreşti
Procurement procedure documents
Buna ziua. Caietul de sarcini se deschide ca anunt de participare, plasati caietul de sarcini.
08.09.2021 16:04
Response to clarification: Îl găsiţi ataşat şi în documentaţia standard,dar chiar acum îl incarc
Lot name : Lucrări de reparaţii capitale a clădirii Primăriei or. Floreşti
514398.04 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
514,398.04
MDL
Clarification period:
9/8/2021 10:24:34 AM - 9/13/2021 10:00:00 AM
9/8/2021 10:24:34 AM - 9/13/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
9/13/2021 10:00:00 AM - 9/21/2021 10:00:00 AM
9/13/2021 10:00:00 AM - 9/21/2021 10:00:00 AM