- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparție capitală a încăperilor SAMU Drochia (inclusiv conectarea directă la gaze naturale și energie electrică) REPETAT
Lucrări de reparție capitală a încăperilor SAMU Drochia (inclusiv conectarea directă la gaze naturale și energie electrică) REPETAT
Lucrări de reparție capitală a încăperilor SAMU Drochia (inclusiv conectarea directă la gaze naturale și energie electrică) REPETAT
Information about the contracting authority
Name
IMSP Centrul Național de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească
Fiscal code / IDNO
1015600032824
Address
MD,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Constantin Virnav, 16
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/8/2021 9:39:00 AM
Last edited
9/13/2021 8:45:07 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparție capitală a încăperilor SAMU Drochia (inclusiv conectarea directă la gaze naturale și energie electrică) REPETAT
Lucrări de reparție capitală a încăperilor SAMU Drochia (inclusiv conectarea directă la gaze naturale și energie electrică) conform caietului de sarcini din Documentatia standard!
Status
Canceled procedure
Estimated value
562350 MDL
ID
50bfb02f-9b8e-40f4-b826-8f69686378ab
Procurement procedure documents
Model declaratie privind confirmarea identitii beneficiarilor
-
Technical specifications
9/8/2021 9:50:40 AM
No questions posted
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
562,350.00
MDL
Clarification period:
9/8/2021 9:50:40 AM - 9/13/2021 10:00:00 AM
9/8/2021 9:50:40 AM - 9/13/2021 10:00:00 AM
Bidding period:
9/13/2021 10:00:00 AM - 9/21/2021 10:00:00 AM
9/13/2021 10:00:00 AM - 9/21/2021 10:00:00 AM