- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de reparație capitală a acoperișului în cadrul Serviciului Tehnologii Informaționale str.V.Alecsandri,42
Lucrări de reparație capitală a acoperișului în cadrul Serviciului Tehnologii Informaționale str.V.Alecsandri,42
Lucrări de reparație capitală a acoperișului în cadrul Serviciului Tehnologii Informaționale str.V.Alecsandri,42
Information about the contracting authority
Name
Serviciul Tehnologii Informaționale al MAI
Fiscal code / IDNO
1013601000521
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Vasile Alecsandri nr.42
Web site
--------
Contact
Name and surname
Anastasia Caraivanova
Contact phone
022 255 909
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
9/8/2021 9:03:17 AM
Last edited
9/9/2021 5:20:14 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Open tender
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de reparație capitală a acoperișului în cadrul Serviciului Tehnologii Informaționale str.V.Alecsandri,42
Lucrări de reparație capitală a acoperișului în cadrul Serviciului Tehnologii Informaționale str.V.Alecsandri,42
Procurement procedure documents
anunt_de_participare acoperis.semnat.pdf
anunt_de_participare
Award documentation
9/8/2021 9:12:20 AM
Publicati va rog rechizite bancare pentru transfer: Garantiei de 1%.
09.09.2021 17:15
Response to clarification: Beneficiarul plăţii: Serviciul Tehnologii Informaționale al MAI Denumirea Băncii: Ministerul Finanțelor RM Codul fiscal: 1013601000521 Contul trezorerial: TREZMD2X Contul IBAN: MD64TRPCAA518410A00597AA Trezoreria regională: Trezoreria de Stat
Lot name : Lucrări de reparație capitală a acoperișului în cadrul Serviciului Tehnologii Informaționale str.V.Alecsandri,42
692821.72 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
692,821.72
MDL
Clarification period:
9/8/2021 9:12:20 AM - 9/20/2021 9:00:00 AM
9/8/2021 9:12:20 AM - 9/20/2021 9:00:00 AM
Bidding period:
9/20/2021 9:00:00 AM - 9/24/2021 10:00:00 AM
9/20/2021 9:00:00 AM - 9/24/2021 10:00:00 AM