- Clarification stage
- Bid submission
- E-tenders
- Bid evaluation
- Contract
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Information about the contracting authority
Name
Primăria comunei Ciorescu
Fiscal code / IDNO
1007601010437
Address
MD-2089,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Str. Alexandru cel Bun, nr. 17
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
9/7/2021 6:17:03 PM
Last edited
9/7/2021 6:26:45 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Procedure type
Price offers request
Evaluation criteria
Lowest price
Bid lot list
Lot name : Lucrări de construcție a drumurilor din beton (redirecționarea apelor pluviale), comuna Ciorescu, mun. Chișinău
Lucrări de construcție a drumurilor din beton (redirecționarea apelor pluviale), comuna Ciorescu, mun. Chișinău: 1. Stradela Ștefan cel Mare – L – 95 m S – 475 m2; 2. Strada Serghei Lazo – L – 250 m S – 1250 m2
Procurement procedure documents
Doc. Stand. _ lucrari 12.21 (NOU)
Documentația Standard
Evaluation criteria/evaluation factors
9/7/2021 6:26:45 PM
No questions posted
Lot name : Lucrări de construcție a drumurilor din beton (redirecționarea apelor pluviale), comuna Ciorescu, mun. Chișinău
900000 MDL
Status
Bid evaluation
Estimated value without VAT
900,000.00
MDL
Clarification period:
9/7/2021 6:26:45 PM - 9/13/2021 9:00:00 AM
9/7/2021 6:26:45 PM - 9/13/2021 9:00:00 AM
Bidding period:
9/13/2021 9:00:00 AM - 9/21/2021 9:00:00 AM
9/13/2021 9:00:00 AM - 9/21/2021 9:00:00 AM